Konverents Noorte hääled 2016

Noorte_haaledEesti Rahva Muuseum ja Eesti Rahvaluule Arhiiv korraldavad 20. ja 21. aprillil 2016 noorte kultuuriuurijate konverentsi “Noorte hääled”.

Osa võtma on oodatud kõik etnoloogia, folkloristika ja nende lähierialade tudengid ning noored uurijad, et laiema foorumi ees üles astuda oma valdkonna aktuaalseid probleeme ja suundumusi kajastavate ettekannetega (kestus 20 minutit, lisaks 10 minutit küsimusteks ja aruteluks). Esineda võib ka stendiettekandega. Arutelude suunamiseks ja esinejatele tõhusama tagasiside andmiseks on konverentsiprogrammis ka diskussiooniosad.

Osaleda soovijatelt ootame 1. märtsiks ettekande esialgset pealkirja (või teemat) ja andmeid enda kohta (nimi, töökoht või õppeasutus ja kursus/õpe, meiliaadress, telefon).
24. märtsiks tuleb saata ettekande lõplik pealkiri ja teesid (1500 kuni 2500 tähemärki) elektroonilisel kujul, lisades ühtlasi, millised on ettekandeks vajalikud tehnilised vahendid (arvuti, heli- või videotehnika).

Konverentsil esinejate ettekannete teesid avaldatakse trükisena, samuti publitseeritakse ettekannete põhjal kirjutatud artiklid. Artikli avaldamissoovist palume märku anda 24. märtsiks aadressile avegorsic@folklore.ee.

Konverents toimub 20. ja 21. aprillil Eesti Kirjandusmuuseumis (Vanemuise 42).

Henri Zeigo

Allikas: Eesti Rahva Muuseum

Advertisements

Lisa kommentaar

Filed under Teated

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s